Domov / Grafika / 5 Najlepších Šablón pre WordPress v Roku 2015

5 Najlepších Šablón pre WordPress v Roku 2015

Opravili by ste si sami brzdy na aute? Ja nie. Prečo teda nedať priestor odborníkom, ktorí venujú svojej práci tisíce hodín a sú v nej najlepší? Už dávnejšie zastávam názor, že pokiaľ nie ste rodený programátor a grafik v jednom, oplatí sa vám kupovať hotové šablóny pre svoje weby. Mám na mysli tvorbu jednoduchých a stredne pokročilých webových stránok na platforme WordPress. V tomto článku Vám predstavím šablóny, ktoré sa môžu stať najobľúbenejšími a najsťahovanejšími v roku 2015. Samozrejme jedná sa o prémiové šablóny, ktoré ponúkajú nesmierne množstvo funkcií, editorov a pluginov, vďaka ktorým si svoj web dokážete jednoducho „naklikať“. Pozrite si aj môj predošlý článok o 10 najlepších šablón pre wordpress. Nebudem zdržovať a pozrite si teda TOP 5 najlepšie šablony pre WordPress 2015:

1. Be – Najväčšia téma pre WordPress

beJedná sa podľa mňa o jednu z najuniverzálnejších šablón pre WordPress vôbec. Bol som skutočne milo prekvapený koľko rôznych motívov, je možné vytvoriť z jednej šablóny, tak aby sa na seba nepodobali. Objavil som ju len nedávno. Na trhu je približne rok aj niekoľko mesiacov. K téme dostane viac ako 70 pred-pripravených motívov pre najpoužívanejšie biznisy ako sú: pizzéria, reštaurácia, firemná prezentácia, elektrárne, pekáreň, architekt, doktor, atď. Autori sa vážne veľmi dobre pohrali s dizajnom a za veľmi nízku cenu dostanete profesionálnu webovú stránku. K šablóne dostanete aj online podporu a dokumentáciu. Autori nezabudli na responzívny dizajn, teda správne zobrazovanie na akomkoľvek mobilnom zariadení. Hodnotenie 4.83 / 5 hovorí za všetko a túto šablónu označujem ako Najlepšiu pre rok 2015.

Link na stiahnutie: http://themeforest.net/item/betheme-responsive-multipurpose-wordpress-theme/7758048

2. Sailent – Funkciami nadupaná šablona

saŠablona Sailent je na trhu takmer 2 roky, čiže je neustále vyvíjaná a vylepšovaná. Ponúka výborný Drag & Drop editor, vďaka ktorému vytvoríte obsah rýchlo a jednoducho. Niekoľko typov sliderov na úvodnej stránke. Nespočetné množstvo dizajnov jednotlivých stránok. Šablona je plne prispôsobená akémukoľvek typu obrazovky, či už mobil alebo tablet. Nechýba podpora WooComerce a mnohých pluginov. Ďalej ponúka roztiahnutý režim na celú obrazovku, alebo „boxed“ režim pevnej šírky. Zákaznícka podpora je formou nahratých video návodov a online podpory. O kvalite šablóny hovorí aj jej hodnotenie 4,85 / 5 myslím teda, že po kúpe nebude nikto sklamaný.

Link na stiahnutie: http://themeforest.net/item/salient-responsive-multipurpose-theme/4363266

3. Bridge – TOP Univerzálna šablóna

brAk hľadáte čistý a univerzálny dizajn Bridge je presne pre Vás. V cene je úžasný Layer Slider, ktorý samostatne stojí asi 15 dolárov a navyše aj composer – utilita na budovanie obsahu pomocou Drag & Drop editoru, čo výrazne uľahčí vytváranie obsahu. Šablona pre wordpress je plne responzibilná a prispôsobená pre mobilné zariadenia a tablety. Samozrejmosťou je podrobná dokumentácia, online podpora a diskusné fórum pre klientov, ktorý si zakúpia šablónu.

Medzi ďalšie prednosti patrí podpora dizajnu pre WooComerce, niekoľko štýlov pre hlavičku stránky, jednoduchý a čistý dizajn, prehľadný admin panel a mnoho ďalšieho. Šablóna je vhodná pre: Firemné prezentácie, reštaurácie, predaj nábytku a podobných produktov, fotografov, grafikov a dizajnérov a mnoho ďalších biznisov. Hodnotenie šablóny 4,73 / 5 hovorí o jej kvalite.

Link na stiahnutie: http://themeforest.net/item/bridge-creative-multipurpose-wordpress-theme/7315054

4. KLEO – Moderný UI dizajn

klKto má rád weby plné efektov, je na správnom mieste :) KLEO ponúka čistý a jednoduchý dizajn, zameraný hlavne na ohúrenie zákazníka. Nazval by som túto tému vhodnú pre firmy plné mladých ľudí alebo Start-upy. Téme je veľmi pekne a detailne spracovaná. Nemá podľa mňa také široké použitie ako prvé tri témy, no nájde si určite mnoho fanúšikov pre rozrastajúce firmy. Téma je plne kompatibilná so všetkými mobilnými zariadeniami a tabletmi. Samozrejmosťou je Drag & Drop builder na tvorbu obsahu, podrobná dokumentácia a výborný Slider. Hodnotenie témy: 4,75 / 5. Zakúpením témy rozhodne nebudete nič ľutovať.

Link na stiahnutie: http://themeforest.net/item/kleo-next-level-premium-wordpress-theme/6776630

5. News – TOP Téma pre magazíny

nsNesmieme zabudnúť ani na magazíny. Šablóna Newspaper patrí medzi najlepšie, ktoré môžete vôbec zohnať pre váš magazín. Moderný, prehľadný a čistý dizajn zabezpečí, že váš web bude navštevovaný a obľúbený. Páči sa mi hlavne prehľadnosť a jednoduchosť celej šablóny. Dizajn je plne responzibilný pre mobilné zariadenia. K téme dostanete dokumentáciu a online podporu. Téma dostala výborné hodnotenie 4.81/5

Link na stiahnutie: http://themeforest.net/item/newspaper/5489609

Záver: Témy na WordPress sa predávajú približne za cenu približne 50 dolárov, a pritom nad výrobou  jednej témy muselo pracovať X ľudí niekoľko stoviek hodín. Je to naozaj veľa muziky za málo peňazí. Na themeforest.net nájdete viac ako 18 000 tém, tak neváhajte a pozrite si celú ponuku. Dúfam, že som vám mojim výberom trocha pomohol.

Jeden komentár

  1. Len nedávno som kupoval šablónu NEWS pre jeden svoj web. Hľadal som, či na to niekto nemám affil. Keby som vedel, že tu o tom bude článok, tak tak kúpim cez vás.

    Ale pekné zhrnutie. A vďaka za tipy. Do budúcna niečo využijem

Komentovať

Váš email nebude zverejnený.Povinné pole sú označené *

*