Domov / PR články / Ako si prilepšiť k rozpočtu?

Ako si prilepšiť k rozpočtu?

Skúste si zarobiť peniaze bez veľkej námahy. Aj keď ste zamestnaní, študenti, dôchodcovia alebo pracujete na dohodu, prilepšenie padne vždy vhod. Ponúkame Vám pár tipov, ako na to. Podaktorí možno vidia šťastie vo výherných automatoch. Tých by mohli zaujímať informácie na tomto odkaze. Väčšina ľudí sa snaží ale pracovať. Odlišná je však forma, akou prácu vykonávajú. Máme tu pracujúcu triedu zamestnancov a zamestnávateľov. Pánmi svojho času bývajú podnikatelia, aspoň sa to tak zvykne hovoriť. A potom sú tu tzv. rentiéri, ktorí majú nápad. Založia si biznis, ktorý samostatne funguje a oni len získavajú peniaze. Podnikavý však môžete byť aj bez vstupného kapitálu, mimo Vášho trvalého pracovného pomeru alebo popri štúdiu. Určite sa Vám zídu peniaze zarobené navyše.

Predaj vecí

1.Osobné veci, ktoré už nepotrebujete, môžete predávať vo svojej garáži, prostredníctvom podomového predaja alebo na internete. Taktiež môžete odniesť nepotrebné maličkosti do bazáru, second handu alebo na blší trh.

2.Prenajímajte veci, ktoré sú inak pre ľudí príliš drahé.

3.Vyrábajte ručné domáce výrobky, ktorými sa ľudia s obľubou obklopujú alebo ich radi nosia.

4.Uložte si niektoré cenné veci do záložne a predávajte prečítané knihy.

Aktivity, ktoré sa dajú robiť na internete

1.Robte prieskumy a píšte správy.

2.Buďte expertom vo svojom odbore. Prispievajte svojimi odpoveďami do platených chatov alebo diskusných fór.

3.Predávajte hocičo na internete, pritom si nemusíte vytvoriť vlastnú stránku, lebo takéto web stránky sú na internete k dispozícii. Ich nevýhodou je, že si berú provízie z predaja.

4. Píšte recenzie na rôzne výrobky, služby alebo filmy.

5.Hrajte v online kasínach na internete. Veľa hráčov kasín sa postupne prepracovalo ku hviezdam hracích automatov, pokru alebo rulety. Zarobili si tu slušné peniaze a zbohatli. Odporúčame však začínať pri stoloch s nepravými žetónmi, a teda tam, kde nehráte o skutočné peniaze.

6.Blogujte. Snažte sa zvýšiť na svojom blogu návštevnosť, čím môžete predávať reklamu firmám. Taktiež môžete robiť videá, ktoré dokážu zarábať na YouTube.

Ďalšie tipy, ako sa dá zarobiť

1.Zabezpečte si opatrovanie deti, alebo sa starajte o psov.

2.Staňte sa vo svojom voľnom čase nosičom golfových palíc, hokejok, korčúľ alebo tenisových loptičiek. Pokiaľ nechcete zostať iba pri nosení, zahrajte si po práci osobne. Učaroval Vám florbal? Potom kliknite SEM. Aj laickí športovci môžu dostať za svoj úspech menšiu finančnú odmenu.

3.Môžete robiť domáce kurzy varenia pre malú skupinu ľudí.

4.Ak máte izbu navyše, môžete ju prenajímať.

5.Vlastníte väčšie auto alebo dodávku? Rozbehnite sťahovacie služby.

6.Taktiež môžete ponúknuť upratovanie.

Alternatív je veľa, rozhliadnite sa okolo seba a zvážte, či ste celý čas nemali pred sebou skvelý nápad, len ste si ho akosi nevšimli. Peniaze síce nie sú najdôležitejšie, ale vedia zlepšiť náladu a zabezpečiť krajšiu budúcnosť.

Zdroj: karierainfo.zoznam.sk

Foto: freedigitalphotos.net

Komentovať

Váš email nebude zverejnený.Povinné pole sú označené *

*