Pin It
Domov / PR články / Pozícia luxusnej spoločníčky rozšíri obzory a prináša finančné uspokojenie

Pozícia luxusnej spoločníčky rozšíri obzory a prináša finančné uspokojenie

Životná zmena? Dlhodobá alebo len na krátko? Ako luxusná spoločníčka môžeš rozšíriť svoje obzory, zmeniť vnímanie sveta, zažiť vzrušujúce dobrodružstvo.Garantujeme bezkonkurenčné podmienky a absolútnu voľnosť vo výbere klientov.

Prednosti, ktoré musí mať luxusná spoločníčka, spočívajú v inom, ako len v upravenom vzhľade. Klienti, ktorí nás kontaktujú, sú prevažne muži stredného veku, ktorí potrebujú krátkodobú zmenu životného štýlu, potrebujú kontakt z iného ako známeho prostredia, alebo len potrebujú spoločnosť na pracovné či súkromné cesty. Sú to vzdelaní, dobre zabezpečení gentlemani, ktorí k sebe potrebujú náležitý sprievod. Fyzická krása ženy je, samozrejme, veľmi príjemná, luxusná spoločníčka sa však spoločníčkou nazýva aj preto, že klientovi dokáže byť primeranou partnerkou pri osobnom rozhovore či reprezentatívnou partiou na spoločenskej udalosti.

Luxusná spoločníčka je teda pozícia, pri ktorej je veľkou výhodou prirodzená inteligencia, flexibilita, otvorenosť novým výzvam. Časová neobmedzenosť pre potreby klienta je nutná a pri častom cestovaní a samostatnom presúvaní sa, aj schopnosť reagovať na nepredvídateľné situácie. Táto práca je o príjemných nákupoch, častých dovolenkách, róbach priamo spod šijacieho stroja svetových návrhárov, večeroch pri dobrom jedle, no pre klientov je veľmi dôležitý pocit pohody. Klienti sa radi na svoju spoločníčku emocionálne spoľahnú, chcú sa s ňou cítiť komfortne, bez predsudkov. Je preto úlohou slečny, aby charizmou a často empatiou vedela zaujať klientovu pozornosť, čo je často náročná výzva, no vzhľadom k finančnému ohodnoteniu aj veľmi zaujímavo kompenzovaná.

Ako spoločnosť so 14 ročnou praxou garantujeme, že agentúra aj klient vynaložia stopercentné úsilie pre bezproblémový a pohodlný priebeh všetkých stretnutí. Našim klientom na oboch stranách garantujeme bezpečnosť a diskrétnosť a kompletné poradenstvo. Osobitne pristupujeme ku každému, kto má záujem o náš servis, rokmi nadobudnuté skúsenosti sa vyznačujú profesionálnym a serióznym prístupom.

Viac info nájdete aj na atb-selection.com

Komentovať

Váš email nebude zverejnený.Povinné pole sú označené *

*