Domov / PR články / Máj, lásky čas a čas aj na chudnutie s úsmevom na tvári

Máj, lásky čas a čas aj na chudnutie s úsmevom na tvári

Máj je mesiacom lásky, čo vie rozhodne každý z nás. Príjemné teploty, slnko a dlhé romantické prechádzky so svojim partnerom nepochybne patria k tomuto obdobiu, tak ako aj úsmev a radosť na našej tvári. Tie sa nemusia skončiť ani vtedy, ak potrebujeme schudnúť a pripraviť sa na letné mesiace plavkovej sezóny. Schudnúť sa dá aj bez stresu, či hladovania a s chutnými sladkými či slanými jedlami. Neveríte?

Presvedčia Vás o tom dosahované výsledky diéty PROTISSIMO, ktorá vďaka svojmu prístupu nielen redukuje hmotnosť, ale aj dlhodobo mení stravovacie návyky a životný štýl, ktoré sú nevyhnutné k trvalej a pozitívnej zmene.

Redukčný program bielkovinovej diéty PROTISSIMO je navrhnutý tak, aby čo najpríjemnejšie a najjednoduchšie najprv zredukoval Vaše nadbytočné kilá a následne, aby ste si Vašu novú líniu dokázali trvalo aj udržať. Nezameriava sa iba na redukciu, ako väčšina diét, no snaží sa o trvalú zmenu Vašich stravovacích návykov. Tie sú kľúčové k dosiahnutiu očakávaných výsledkov v dlhodobom horizonte.

Protissimo_jedla_karticky_male

 

Voňavé a chutné jedlá so širokým výberom sú pre PROTISSIMO samozrejmosťou. Tie sú v prípade PROTISSIMO vyrábané z tých najkvalitnejších a najzdravších surovín potrebných na efektívne a zdravé chudnutie. Nikto predsa nechce byť na diéte a hladovať, prípadne cítiť nechuť ku konzumácii jednotlivých jedál.

Chudnutie a klasické sladké dezerty v reálnom živote dokopy veľmi nejdú. Ale práve pri redukcii hmotnosti a diétach býva chuť na sladké maškrty najväčšia. Diéta PROTISSIMO preto myslí komplexne aj na svojich klientov, ktorí radi maškrtia a širokú ponuku jej produktov rozšírila na jar o ďalšie sladké príchute. Nájdete medzi nimi Puding stracciatella PROTISSIMO, Puding hruška-stracciatella PROTISSIMO, Dezert s príchuťou pralinky PROTISSIMO a lahodný Kokteil s príchuťou tmavej čokolády PROTISSIMO.

Tieto, ako aj ostatné produkty PROTISSIMO obsahujú malé množstvo cukrov, čiže majú nízku kalorickú hodnotu, ale zároveň obsahujú dostatočné množstvo bielkovín, ktoré ochránia svalové tkanivo pred jeho úbytkom v prípade redukcie hmotnosti.

Jednotlivé jedlá PROTISSIMO sú navrhnuté tak, aby ste nemuseli zložito počítať kalórie, veľkosť porcií či iné namáhavé úkony. Na prípravu Vám stačí približne 5 až 10 minút, prípadne môžete siahnuť po produktoch, ktoré sú určené k okamžitej konzumácii.

Chudnúť s PROTISSIMO je jednoduché a bez námahy. Nemusíte hľadať rýchle a neefektívne diéty, ktoré Vám pomôžu iba na krátko. Zverte svoje zdravie odborným lekárom alebo konzultantom v niektorom z Centier PROTISSIMO a nielen schudnete na požadovanú hmotnosť, ale zdravé stravovacie návyky si osvojíte jednoduchšie, ako by ste čakali.

Protissimo_jedla_karty_male

 

Komentovať

Váš email nebude zverejnený.Povinné pole sú označené *

*