Domov / PR články / Neodolateľná príťažlivosť

Neodolateľná príťažlivosť

Chcete si splniť svoj dievčenský sen, stať sa princeznou, na ktorej ide ten najpôvabnejší princ oči nechať a nedovoliť hosťom, aby od úžasu zatvorili ústa? Na niektoré partie možno pomôže už iba plastická chirurgia Trenčín MGM medical, s.r.o. No ponúkame Vám aj pár celkom jednoduchých trikov, vďaka ktorým sa z Vás stane skutočne neodolateľná deva.

  • Základným pravidlom je „zachovať si jedinečnosť“, byť proste iná. Nebuďte zbytočne v ústraní. Pokiaľ si nevyzlečiete svoju zaužívanú „myšaciu bundičku“, tak Vám zostanú len oči pre plač. Pritom nie je nutné kupovať zbytočne drahé modely. Stačí, aby ste svoj outfite iba trocha oživili. Skúste nové farebné kombinácie. Farba sa nemusí zmeniť len na šatách, ale i v líčení a na Vašich vlasoch. Pre perfektné farby na vlasy kliknite TU. Ak k odtieňu vlasov pridáte aj štýlový účes, tak ste na  tej najlepšej ceste ku kúzelnej príťažlivosti.
  • Nikdy sa nehrajte na „netýkavku“. Spoločnosť miluje veselý úsmev a zmysel pre humor. Aj keď radšej nechávate hovoriť iných a vy len počúvate, tak s každým prehoďte pár zdvorilostných viet od srdca, aby si Vás zapamätali ako ústretového človeka. Nezabúdajte, že pravým dámam vulgarizmy do úst nepatria. Asi žiaden muž nemá záujem o neotesaného chlapa v sukni.
  • Buďte priateľská, no nestrácajte sebavedomie. Ustavičné pritakávanie čoskoro omrzí a vy sa do spoločnosti zapíšete ako zahriaknutá žena. Nebojte sa vyjadriť svoj názor, ale tiež priznať chybu. Vyhnite sa ohováraniu a zbytočnému mračeniu. Váš úsmev odzbrojí každého.
  • Čo sa týka kozmetiky, muži milujú husté, ale zároveň dlhé riasy. Pozor však, aby ste nestratili prirodzenosť. Líčkam pridajte chutný rumenec a navlhčite si pery. Nemusíte hneď voliť dráždivý rúž. Pánom sa páčia aj jemne blyštiace ústa. Telu tiež môžete dopriať píling a zamatovosť vďaka oleju. Bodkou za dokonalosťou by mala byť jemná, no lákavá vôňa Vášho parfému.

Nový šat, dokonalý účes, na nohách sandále na platforme, na tvári výzor šťastia a v očiach láska – takto môžete vyjsť na ulicu s tým najspokojnejším pocitom, pretože si práve idete splniť svoj detský sen. Ste natoľko krásna, ako sa práve cítite. A prečo by ste práve dnes nemohli byť tou najkrajšou z najkrajších?

Komentovať

Váš email nebude zverejnený.Povinné pole sú označené *

*