Domov / PR články / Úkryt pred sychravým počasím

Úkryt pred sychravým počasím

Dni, kedy môžeme relaxovať v záhrade alebo na terase nie je v roku toľko, ako by sme si želali. Oveľa častejšie nás dážď alebo chlad vyženie za bezpečné múry domu alebo chaty. A čo keď sa nečakane ochladí po letnej búrke? Kam sa ukryť? Nemusíte sa schovávať len pod dekou či perinou. Pokiaľ máte doma krbové pece, tak si vychutnajte naozajstnú romantiku a pohodlie. Či ste sám, vo dvojici alebo s rodinou, tak praskanie ohňa vás zaiste „zvedie“ k príjemnej činnosti.

Hoci by sme šli radšej na slniečko a vyšantiť sa do vody, tak i dnu sa dá robiť veľa vecí, ktoré navyše napomáhajú k zbližovaniu a upevňovaniu zväzkov. Čo takto zahrať si partičku kariet, šachu alebo „Človeče, nehnevaj sa“? Pekný daždivý večer sa dá stráviť aj pri filme alebo obľúbenej rozprávke. Úplne ideálnou kombináciou daždivého večera a blikania ohňa je situácia, keď vypnú prúd. Možno nemáte na chate vôbec zavedenú elektrinu. Nasajte energiu zo svetla a mihotania ohňa, ktoré môžete doplniť svetlom z vonných sviec. Priateľmi do nečasu sú zaručene krbové pece od firmy Invicta France. Tieto spotrebiče vykurované drevom alebo drevenými briketami sú známe na celom svete.

Cottage-Fireplace-Living-Room-Cozy-Home-DesignPonuka je veľmi široká, a teda si z nej vyberie každý. Vynikajú pekným dizajnom, inovatívnymi prvkami a sú zaradené do tzv. skupiny Flamme Verte (zelený plameň). Určite netreba zdôrazňovať, že súčasťou všetkých krbov sú krbové mriežky, ktoré sú všetkým na očiach, nedajú sa zamaskovať. Preto by sme mali dbať na ich dôstojný výber. Zvoľte príjemný vzhľad, no nezabúdajte ani na praktickosť. Aké mriežky odporúčajú odborníci? Sú to jednoznačne tie s hustejším výpletom. Nedá sa poprieť, že krby či krbové pece dodávajú domácnosti naozaj skvelú atmosféru a dnes sa stávajú súčasťou takmer každého nového domu. Sadnúť si na kreslo a pozerať do ohňa, vnímať ticho, pokoj – to je tá najkrajšia predstava oddychu. Zabaliť sa do deky, ležať v náručí milovanej osoby, alebo hladiť po vlasoch driemajúce dieťa. Toto sú okamihy, pre ktoré sa oplatí žiť. A práve za tieto okamihy vďačíme aj krbovým pieckam.

Ak patríte medzi osoby, ktoré majú radi originálne veci, tak okrem štýlovej peci si môžete zabezpečiť rovnako štýlový a pohodlný vak na sedenie. Celkom zaujímavá kombinácia, však? Zaostrite na výnimočnosť a vymaňte sa zo šedého priemeru. Sedacie vaky sú veľmi ľahučké a cenovo dostupné. Nechali by ste sa pomaznať vrecami na sedenie, kde sa môžete perfektné túliť vo dvojici? Viete, ako si vybrať ideálny vak? Za kvalitnú náplň vo vaku sa považuje granulovaný polystyrén, ktorý sa vyrába fúkaním. Potom sa lepšie prispôsobí vášmu telu. Vaky sú ponúkané v rôznych tvaroch, veľkostiach a dizajne.

Už viete, ako tráviť príjemný daždivý deň či večer? Určite si nenechajte pokaziť náladu, keď sa slniečko skryje za sivé mraky. Tak ako je dážď prirodzený, nech je prirodzené i vaše pohodlie a dar vychutnávať si relax. Aj malé detaily vám dajú pocit, že žijete „na vysokej nohe“.

Jeden komentár

  1. Ďakujem za pomoc. Žaneta Novaková

Komentovať

Váš email nebude zverejnený.Povinné pole sú označené *

*