V tomto článku nájdete zoznam zápasov, ktoré odvysiela RTVS a česká športová stanica ČT ŠPORT. Nenechajte si ujsť najlepšie zápasy z Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji. Pozrite si aj ako sa dá sledovať hokej online na webe alebo cez mobil.
Živé prenosy z Majstrovstiev sveta v hokeji 2015 |
||||||
Programy RTVS |
Dátum |
Čas |
Poznámka |
Česká televízia |
Poznámka |
Zápas |
– | 1. máj | 15:00 | ČT Sport | USA – Fínsko | ||
Dvojka | 1. máj | 18:30 | ČT Sport | Kanada – Lotyšsko | ||
Jednotka | 1. máj | 20:00 | záznam do 20. tej | ČT Sport | Česko – Švédsko | |
– | 1. máj | 22:40 | ČT Sport | záznam | Rusko – Nórsko | |
Dvojka | 1. máj | 23:30 | záznam do 1. hodiny | – | ||
Jednotka | 2. máj | 12:00 | ČT Sport | Slovensko – Dánsko | ||
Dvojka | 2. máj | 14:30 | záznam do 16. tej | ČT Sport | záznam | Rakúsko – Švajčiarsko |
Dvojka | 2. máj | 16:00 | ČT Sport | Bielorusko – Slovinsko | ||
– | 2. máj | 16:00 | ČT Sport | Francúzsko – Nemecko | ||
Dvojka | 2. máj | 18:30 | záznam do 20. tej | – | ||
Dvojka | 2. máj | 20:00 | ČT Sport | Česko – Lotyšsko | ||
– | 2. máj | 22:40 | ČT Sport | záznam | Nórsko – USA | |
Dvojka | 2. máj | 23:30 | záznam do 1. hodiny | – | ||
Dvojka | 3. máj | 12:00 | ČT Sport | Rusko – Slovinsko | ||
Dvojka | 3. máj | 14:30 | záznam do 16. tej | ČT Sport | Švédsko – Rakúsko | |
Jednotka | 3. máj | 16:00 | ČT Sport | Slovensko – Bielorusko | ||
Dvojka | 3. máj | 18:30 | záznam do 20. tej | ČT Sport | záznam | Kanada – Nemecko |
Dvojka | 3. máj | 20:00 | ČT Sport | nevysiela | Dánsko – Fínsko | |
Dvojka | 3. máj | 23:30 | záznam do 1. hodiny | ČT Sport | nevysiela | Francúzsko – Švajčiarsko |
Dvojka | 4. máj | 16:00 | ČT Sport | Rusko – USA | ||
Dvojka | 4. máj | 18:30 | záznam do 20. tej | ČT Sport | záznam | Švédsko – Lotyšsko |
Jednotka | 4. máj | 20:00 | ČT Sport | Česko – Kanada | ||
– | 4. máj | 22:40 | ČT Sport | záznam | Fínsko – Nórsko | |
Dvojka | 4. máj | 23:30 | záznam do 1. hodiny | – | ||
Dvojka | 5. máj | 16:00 | ČT Sport | Švajčiarsko – Nemecko | ||
Dvojka | 5. máj | 18:30 | záznam do 20. tej | ČT Sport | záznam | Dánsko – Bielorusko |
Jednotka | 5. máj | 20:00 | ČT Sport | Slovensko – Slovinsko | ||
– | 5. máj | 22:30 | ČT Sport | záznam | Rakúsko – Francúzsko | |
Dvojka | 5. máj | 23:30 | záznam do 1. hodiny | – | ||
Dvojka | 6. máj | 16:00 | ČT Sport | Rusko – Dánsko | ||
Dvojka | 6. máj | 18:30 | záznam do 20. tej | ČT Sport | Švajčiarsko – Lotyšsko | |
Jednotka | 6. máj | 20:00 | ČT Sport | Slovensko – Nórsko | ||
– | 6. máj | 20:00 | ČT Sport | Švédsko – Kanada | ||
Dvojka | 6. máj | 23:30 | záznam do 1. hodiny | – | ||
– | 7. máj | 18:40 | ČT Sport | záznam | USA – Bielorusko | |
Dvojka | 7. máj | 16:00 | – | |||
7. máj | 15:45 | ČT Sport | Česko – Francúzsko | |||
Dvojka | 7. máj | 18:30 | záznam do 20. tej | – | ||
Dvojka | 7. máj | 20:00 | ČT Sport | nevysiela | Švédsko – Nemecko | |
Dvojka | 7. máj | 23:30 | záznam do 1. hodiny | ČT Sport | nevysiela | Fínsko – Slovinsko |
Dvojka | 8. máj | 16:00 | ČT Sport | Česko – Rakúsko | ||
– | 8. máj | 18:40 | ČT Sport | záznam | Slovinsko – Nórsko | |
– | 8. máj | 20:00 | ČT Sport | Nemecko – Lotyšsko | ||
– | 8. máj | 22:30 | ČT Sport | záznam | USA – Dánsko | |
Dvojka | 9. máj | 12:00 | ČT Sport | Bielorusko – Rusko | ||
Dvojka | 9. máj | 14:30 | záznam do 16. tej | ČT Sport | Kanada – Francúzsko | |
Dvojka | 9. máj | 16:00 | ČT Sport | do 18:30 hodiny | Slovensko – Fínsko | |
Dvojka | 9. máj | 18:30 | záznam do 20. tej | ČT Sport | nevysiela | Rakúsko – Lotyšsko |
Dvojka | 9. máj | 20:00 | ČT Sport | Švédsko – Švajčiarsko | ||
– | 9. máj | 22:30 | ČT Sport | záznam | Dánsko – Nórsko | |
Dvojka | 9. máj | 23:30 | záznam do 1. hodiny | – | ||
Dvojka | 10. máj | 16:00 | ČT Sport | Česko – Nemecko | ||
Dvojka | 10. máj | 18:30 | záznam do 20. tej | ČT Sport | USA – Slovinsko | |
Jednotka | 10. máj | 20:00 | ČT Sport | Slovensko – Rusko | ||
– | 10. máj | 22:30 | ČT Sport | záznam | Kanada – Švajčiarsko | |
Dvojka | 10. máj | 23:30 | záznam do 1. hodiny | – | ||
Dvojka | 11. máj | 16:00 | ČT Sport | nevysiela | Fínsko – Bielorusko | |
Dvojka | 11. máj | 18:30 | záznam do 20. tej | ČT Sport | Nemecko – Rakúsko | |
Dvojka | 11. máj | 20:00 | ČT Sport | Švédsko – Francúzsko | ||
– | 11. máj | 22:30 | ČT Sport | záznam | Slovinsko – Dánsko | |
Dvojka | 11. máj | 23:30 | záznam do 1. hodiny | – | ||
Dvojka | 12. máj | 12:00 | ČT Sport | Nórsko – Bielorusko | ||
Dvojka | 12. máj | 14:30 | záznam do 16. tej | ČT Sport | záznam | Kanada – Rakúsko |
Jednotka | 12. máj | 16:00 | ČT Sport | Slovensko – USA | ||
Dvojka | 12. máj | 18:30 | záznam do 20. tej | ČT Sport | záznam | Lotyšsko – Francúzsko |
Dvojka | 12. máj | 20:00 | – | Fínsko – Rusko | ||
– | 12. máj | 22:40 | ČT Sport | záznam | ||
– | 12. máj | 19:45 | ČT Sport | Česko – Švajčiarsko | ||
Dvojka | 12. máj | 23:30 | záznam do 1. hodiny | – |
Štvrťfinále, semifinále, finále |
||||||
štvrťfinále |
||||||
Dvojka | 14. máj | 15:00 | ČT Sport | 1. štvrťfinále | ||
Dvojka | 14. máj | 17:30 | III. tretina | ČT Sport | 2. štvrťfinále | |
Dvojka | 14. máj | 19:00 | ČT Sport | 3. štvrťfinále | ||
Jednotka | 14. máj | 20:00 | ČT Sport | 4. štvrťfinále | ||
Dvojka | 14. máj | 21:30 | III. tretina | ČT Sport | 4. štvrťfinále | |
semifinále | ||||||
Dvojka | 16. máj | 15:00 | ČT Sport | 1. semifinále | ||
Jednotka | 16. máj | 19:00 | ČT Sport | 2. semifinále | ||
boj o 3. miesto | ||||||
Dvojka | 17. máj | 16:00 | ČT Sport | Zápas o bronz | ||
finále | ||||||
Jednotka | 17. máj | 20:20 | ČT Sport | Finále |