Domov / PR články / Plánujte a optimalizujte svoju cestu s novou aplikáciou Smart Navigator od FLEETCOR

Plánujte a optimalizujte svoju cestu s novou aplikáciou Smart Navigator od FLEETCOR

Smart Navigator – aplikácia od FLEETCOR určená na vyhľadávanie Shell čerpacích staníc, je navrhnutá špeciálne pre komerčných užívateľov palivových kariet. Keďže spoločnosť chcela, aby užívatelia ťažili z lepšieho viac interaktívneho a nápomocného rozhrania, zoptimalizovala aplikáciu. Aplikácia taktiež podporuje nové jazyky rozhrania, takže je vhodná pre viacjazyčnú Európu. Zoznam jazykov zahŕňa angličtinu, slovenčinu, češtinu, nemčinu, holandštinu, francúzštinu, polštinu, maďarčinu a taliančinu.

Vyhľadávač čerpacích staníc Shell zahŕňa aj detaily o najnovších reťazcoch čerpacích staníc, ktoré boli pridané do siete FLEETCOR po celej Európe. Krajiny kde boli pridané tieto stanice sú Slovensko, Česká republika, Nemecko, Holandsko, Francúzsko, Poľsko, Rakúsko, Maďarsko, Švajčiarsko, Belgicko, Luxembursko a Taliansko.

Nová funkcia v aplikácii je určená na sledovanie zápchy a zobrazenie najlepšej trasy do vášho cieľa. Umožňuje tak vodičom vyhnúť sa zápcham a cestám uzatvoreným kvôli nehodám alebo údržbe.

Aplikácia Smart Navigator dovolí užívateľom označiť si na zozname svoje obľúbené Shell čerpacie stanice. Vďaka tomu svoju obľúbenú čerpaciu stanicu rýchlejšie nájdu na mape. Vodiči si tiež môžu zoradiť čerpacie stanice podľa ďalších služieb, ktoré ponúkajú, ako sú napríklad toalety, obchody, reštaurácie, umývačky áut, súčiastky do automobilov ako aj servis vozidiel. Stanice poskytujúce údržbu sú veľkou pomocou pre vozidlá, ktoré musia dodržiavať konkrétne termíny dodania.

S FLEETCOR majú zákazníci a firmy prístup k veľkej medzinárodnej sieti čerpacích staníc. Sieť zahŕňa celosvetové spoločnosti ako sú Shell, Total, Avia a Esso ako aj malé lokálne spoločnosti. Tieto čerpacie stanice držiteľom palivovej karty  FLEETCOR euroShell poskytujú exkluzívne výhody. Vodiči sa môžu pripojiť a spravovať svoj účet veľmi jednoducho a to nezávisle od toho, kde sa nachádzajú. Spoločnosť tiež ponúka niekoľko online nástrojov pre firmy, vďaka ktorým vedia lepšie spravovať svoj vozový park v reálnom čase.

Stiahnite si zadarmo aplikáciu:

Aplikácia na vyhľadávanie Shell čerpacie stanice pre iOS

Aplikácia na vyhľadávanie Shell čerpacie stanice pre Android

Jeden komentár

  1. В последние годы он развивается бешеным темпом, что не осталось незамеченным.

Komentovať

Váš email nebude zverejnený.Povinné pole sú označené *

*